273
https://goslovakia.eu/media/com_jbusinessdirectory/pictures/companies/2905/cropped-1564580815.png

A and R GRUP

Vyšehradská 8,851 06 Bratislavský kraj, Slovakia

Business Details

Spoločnosť vznikla koncom roka 2016. To je rok, kedy začal spoločník vyvíjať podnikateľskú činnosť na Slovensku v oblasti obchodovania s elektrickými zariadeniami. Cieľom založenia spoločnosti bolo najmä poznanie irackého podnikateľského trhu a poznanie obchodného partnera na Slovensku. To sú dva najhlavnejšie faktory, prečo práve – SLOVENSKO. 
 
Po dôkladnom marketingom a podnikateľskom prieskume v oblasti obchodovania s elektrickými zariadeniami sa spoločník definitívne rozhodol pre podnikateľskú činnosť na Slovensku.
 
Slovensko je ekonomicky silná, stabilná a prosperujúca európska krajina, s perspektívou rastu ekonomických ukazovateľov. Má dobré a kvalitné investičné podmienky v rôznych oblastiach, ale aj v oblasti elektrických zariadení.
 
Po prvej návšteve Slovenska, bol spoločník nadšený. Jeho podnikateľský plán sa začínal zhmotňovať. Ako cudzincovi sa mu páčilo Slovnesko aj z ďalších dôvodov. Slovenksko má nádhernú prírodu a kultúru. 
 
Takto vznikla spoločnosť, ktorá sa bude zaoberať obchodovaním a vývozom do zahraničia s elektrickými zariadeniami. Podnikateľská činnosť zahŕňa nakupovanie spomínaných elektrických zariadení, a následný vývoz do zahraničia, konkrétne do Iraku. 
 
Spoločnosť plánuje obchodovať s medzinárodnou spoločnosťouv, ktorá má stabilné sídlo na Slovensku. Spomenutá spoločnosť bude hlavným dodávateľom elektrických zariadení. A&R GRUP, s.r.o. bude kúpený tovar vyvážať prostredníctvom dovozcu v Iraku.
Type:
Agent/Representative
Establishment year:
2017
Employees:
3

Map Location

Map Directions

Announcements

We are proud to announce launching again To our dear followers, we have been having some technical troubles due to an American hosting server, now we have moved to be hosted on the best hosting provider in Slovakia (probably in the world) and so far the website is much more stable.

Web Support - web hosting provider

BUSINESS REVIEWS

Add new review

There are no reviews at the moment

Claim Business

Claim listing is the best way to manage and protect your business.

Claim Business
company map
Vyšehradská 8,851 06 Bratislavský kraj, Slovakia

Social Networks